Blog

100-LECIE SIÓSTR URSZULANEK W PNIEWACH

Siostry Urszulanki, z którymi jesteśmy zaprzyjaźnieni poprzez naszą Patronkę św. Urszulę Ledóchowską, informują, że planowane uroczystości 100-Lecia Zgromadzenia ze względu na czas pandemii, odbędą się tyUrszula Ledóchowskalko w gonie zakonnym. Siostry proszą o modlitwę i zapewniają o stałej łączności ze wszystkimi osobami, wiernymi ideom św. Urszuli. Liczą na łączność modlitewną w jubileuszowych dniach, a wykorzystując możliwości techniczne, zapraszają na transmisję uroczystości z Pniew w dniu 29 maja o g. 18.oo. Transmisja będzie na kanale ss. Urszulanek na portalu You Tube (link poniżej).
Zgromadzeniu ss. Urszulanek dziękujemy za to Stulecie posługi Bogu i ludziom, prosimy o dalsze orędowanie za naszymi rodzinami ziemiańskimi poprzez Matkę Założycielkę, św. Urszulę. I życzymy Zgromadzeniu wielu, wielu Łask Bożych.

https://www.sanktuarium-pniewy.pl/aktualnosci/komunikat-w-zwiazku-z-uroczystosciami-100-lecia-istnienia-zgromadzenia-siostr-urszulanek-serca-jezusa-konajacego/?fbclid=IwAR2To-2Xsq5NW9NJhN4GQAlshtZlXB6EDwJ0LBXPnmmSC-LP2yAENhwwToQ


Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *